email odosle, ale nevidim jeho obsah

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: email odosle, ale nevidim jeho obsah

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 15. Marca 2009, 20:46

napisal, ze mas kliknut pravym na nazov priecinku.

O tom ci ma alebo nema TB snad polemizovat asi netreba.
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: email odosle, ale nevidim jeho obsah

Príspevok od užívateľa Gohom » 15. Marca 2009, 21:21

dulius napísal:zase nechapem, ved mi bolo jasne povedane, ze mam kliknut pravym tlacitkom na nazov uctu a ty mi napises nieco uplne ine, ze nemam kliknut na nazov !?
mas ty vobec thunderbird? myslim ze nie
Priateľu, snažím sa ti pomôcť a napísal som presne toto:
Gohom napísal:Skús ešte priamo na priečinku (jeho názve) použiť pravé tlačítko myši, malo by to byť aj v kontextovej ponuke
Či mám alebo nemám Thunderbird nie je podstatné, no tvoje reakcie na moju snahu o pomoc sú zaujímavé... Skúsil si vôbec aj vlastným pričinením sa dopátrať k riešeniu tvojho problému ???
Toto je moja posledná reakcia smerom k tebe !
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

dulius
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 18:35

Re: email odosle, ale nevidim jeho obsah

Príspevok od užívateľa dulius » 17. Marca 2009, 19:21

takze ako? je tu niekto kto vie kde sa robi ta peindexacia? a poprosim aby ste mi to napisali normalne, proste to najskor skuste, aj vy, aby sme predisli tomu co sa stalo, ze mi tu niekto pisal nieco, co sa vobec neda, aspon v mojej verzii TB to nejde :(

dulius
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 18:35

Re: email odosle, ale nevidim jeho obsah

Príspevok od užívateľa dulius » 17. Marca 2009, 19:33

a nic v zlom, ak sa niekto snazi pomoct, som rad, ale ak ta snaha je taka, ze len tipuje a ani si to neodskusa (lebo keby to skusil), tak by vedel ze to nejde ... tak proste som sa musel spytat , ci ten dotycny ma vobec TB

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: email odosle, ale nevidim jeho obsah

Príspevok od užívateľa Gohom » 17. Marca 2009, 21:30

1. Dotyčný používa TB od roku 2005 a je jeho spokojným užívateľom dodnes
2. Dotyčný sa vždy snažil svoje problémy a požiadavky riešiť vlastnými silami a až keď to nešlo pýtal radu
3. Dotyčný VŽDY keď radu dostal bol vďačný, poďakoval a nespochybňoval jej autora
4. Dotyčný si všetky rady ktoré ti dal skúsil resp. pozrel na svojom "ostrom" TB
5. Dotyčný nemôže za to, že nie si schopný hľadať a pátrať sám a tiež nenesie zodpovednosť za to, že ty používaš inú verziu TB a daná funkcia je možno o
jeden/dva riadky inde
6. To je všetko z mojej strany k tvojmu problému......
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

dulius
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 18:35

Re: email odosle, ale nevidim jeho obsah

Príspevok od užívateľa dulius » 17. Marca 2009, 23:12

Gohom napísal:1. Dotyčný používa TB od roku 2005 a je jeho spokojným užívateľom dodnes
2. Dotyčný sa vždy snažil svoje problémy a požiadavky riešiť vlastnými silami a až keď to nešlo pýtal radu
3. Dotyčný VŽDY keď radu dostal bol vďačný, poďakoval a nespochybňoval jej autora
4. Dotyčný si všetky rady ktoré ti dal skúsil resp. pozrel na svojom "ostrom" TB
5. Dotyčný nemôže za to, že nie si schopný hľadať a pátrať sám a tiež nenesie zodpovednosť za to, že ty používaš inú verziu TB a daná funkcia je možno o
jeden/dva riadky inde
6. To je všetko z mojej strany k tvojmu problému......
loool ...

a na co je toto forum ???

2. nevedel som si rady, tak som sa spytal .. to som nemohol ??? myslis, ze som neskusal sam to vyrsiesit??? tvoje dedukcne schopnosti su mizerne
3. ja som vdacny, ale dotycny mi poradil nieco co sa neda = neporadil mi .. dotycny evidentne to co radil sam neskusil, kebyze skusil, tak neporadi taku "blbost"
4. ak si to dotycny pozrel na svojom TB a jemu to ide, tak dotycny ma inu verziu TB, to som sa uz pytal, ja som svoju verziu napisal, dotycny nie, aku ma dotycny verziu TB ?
5. dotycny pise blbosti ... na co potom je toto forum? to vsetci mame vsetko vediet a nepytat sa sprostosti? ano ? tak sorry, ale ja neviem vsetko !
JA SOM SVOJU VERZIU NAPISAL HNED NA ZACIATKU, AK SI TO DOTYCNY NEVSIMOL
6. aj z moje strany to je vsetko, ja naozaj nechapem, clovek sem pride slusne poziada o pomoc a nakoniec ho tu nazvu este aj idiotom, lebo sa opovazil nieco spytat na fore urcenom na pomoc, dakujem!

a zbohom

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: email odosle, ale nevidim jeho obsah

Príspevok od užívateľa Gohom » 18. Marca 2009, 07:11

Musím ti odpovedať k pár veciam:
k 3.:
SKÚSIL som !!

k 4.:
Ak by si si pozrel podpis ktorý tu mám, tam to máš napísané. Načo sa mám opakovať ??

k 6.:
nikdy som ťa idiotom nenazval. Že sa ty chováš tak, aby si sa týmto slovom nazval sám.............

k dodatku "a zbohom":
Zbohom, maj sa dobre a uč sa !!
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Zamknuté