FrontPage

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
maniak

FrontPage

Príspevok od užívateľa maniak » 3. Augusta 2006, 20:34

Chcel by som sa opytat , mam Microsoft FrontPage 2003 a urobil som si v nom webovu stranku s mnohymi podstrankami. A chcem to ulozit na web. Dam najprv ´´ Ulozit ako ´´ a tam to dam ulozit ako ´´ Webove subory ´´ dam potom ze OK a potom si to pozriem a ono mi to vsetko ulozilo do priecinku ´´ Weby ´´ A ked som chcel inportovat na web cez Total Commander tak sa mi ten subor ( Weby ) nezobrazil. Tak som vyskusal to tam dat rovno cez FrontPage tak sa mi to tam podarilo dat ale ak som si otvoril svoju stranku tak tam nic nebolo. Co robim zle???


PS. Dufam ze ste pochopili

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 3. Augusta 2006, 23:13

Aj keď si to dal do sekcie Odveci, neviem či toto je najvhodnejšie fórum na otázky o v tomto prípade konkurečnom produkte Microsoftu...
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 12. Augusta 2006, 01:48

maniak: najlepsi je na to asi ako si napisal Total Commander, staci ked vsetky subory tykajuce sa tvojho webu kopnes cez neho na server, myslim tym uplne vsetko, teda aj obrazky, animacie flashove atd.

Najlepsie spravis ak nam sem posles odkaz na tvoju stranku a my ti pomozeme. Co sa tyka programu Frontpage tak s tym ti neporadime, pouzivame lepsie nastroje a zadarmo :wink:

Neregistrovaný

Re: FrontPage

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 17. Februára 2007, 16:54

maniak napísal:Chcel by som sa opytat , mam Microsoft FrontPage 2003 a urobil som si v nom webovu stranku s mnohymi podstrankami. A chcem to ulozit na web. Dam najprv ´´ Ulozit ako ´´ a tam to dam ulozit ako ´´ Webove subory ´´ dam potom ze OK a potom si to pozriem a ono mi to vsetko ulozilo do priecinku ´´ Weby ´´ A ked som chcel inportovat na web cez Total Commander tak sa mi ten subor ( Weby ) nezobrazil. Tak som vyskusal to tam dat rovno cez FrontPage tak sa mi to tam podarilo dat ale ak som si otvoril svoju stranku tak tam nic nebolo. Co robim zle???


PS. Dufam ze ste pochopili


Neviem či dostaneš tento odkaz.Ak si urobíš stránku vo Front page,musíš ju uložiť na nejaký server. Platený alebo neplatený. Neplatený poznám iba http://www.szm.sk. Treba sa tam najprv zaregistrovať a potom vstúpiť cez web. Ďalšie sa už dá pochopiť. Prípadne mi napíš na e-mailová adresa odstránená. Pošlem ti emailom návod. )príručku)


Nie sme e-mailová konferencia, e-mailovú adresu si môžete po zaregistrovaní zadať do profilu.

rispekt
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14. Mája 2009, 10:09

Re: FrontPage

Príspevok od užívateľa rispekt » 14. Mája 2009, 10:13

...mas prvu a teda hlavnu stranku, ktoiru chces aby sa Ti zobrazila na ineternete nazvanu"index.htm/html alebo default.htm/html"?
ja som spravil takuto chybu...ak Ti to pomohlo tak si daj pozor este na jednu skutocnost a to, ze po premenovani a odklikani par pripomienok frontpage-u sa mi hypertextove odkazy pokazili a to iba u 3odkazov a nejdu premenovat nas5. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: FrontPage

Príspevok od užívateľa Mazarik » 14. Mája 2009, 13:09

Ono jedinou radou je nerobit webove stranky vo frontpage:)

Užívateľov profilový obrázok
gambit99
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 11. Júna 2007, 08:05

Re: FrontPage

Príspevok od užívateľa gambit99 » 14. Mája 2009, 13:23

Mazárik:
Ja robím v FP 2003 asi 2-3roky a nikdy som sa nestretol s takým problémom ako popisuje rispekt. Dokážem ich robiť aj tak, aby spĺňali podmienky pre HTML Validator. :) Skúšal som aj PSPad, ale tam je to čiste len o kóde a ten mi moc nešiel tak som sa veľmi potešil, keď sa mi podarilo zohnať toto. Áno, môžu byť aj iné free si lacnejšie programy, ktoré dokážu nahradiť prácu v FP, ale na to čo tam zatiaľ robím mi to stačí, ale časom sa to môže zmeniť.
" Najjasnejšie svetlo neviditeľné, žiari z našich činov a prehrieva vesmír. "
" Být připraven na válku je nejúčinnější způsob, jak uchovat mír. " George Washington

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: FrontPage

Príspevok od užívateľa Mazarik » 14. Mája 2009, 14:23

gambit99 napísal:Mazárik:
Dokážem ich robiť aj tak, aby spĺňali podmienky pre HTML Validator. :)
Pokial dokazete urobit vo FP taketo stranky, tak to uz podla mna mate rovnaku pracu aj rovno s kodom:)

ps: rad by som videl taku stranku

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: FrontPage

Príspevok od užívateľa PeePay » 14. Mája 2009, 15:00

jedna vec je vyhrat sa s tym tak, aby to preslo validatorom (mimochodom, html 4.01 alebo xhtml 1.0?), pricom by to uz fakt bolo asi jednoduchsie napisat kod, ale druha vec je to, co tam frontpage navyse "pribali" do zdroja stranky, 80% su zbytocne komentare alebo rozne mso styly, ktorym ani besna svina nerozumie a ktore by sa dali jednoducho vyriesit par riadkami css.
moja skusenost je taka, ze na kazdy jeden element stranky frontpage opakovane spravil komplet inline styl kde vymenoval snad vsetky parametre ake mozu byt (samozrejme s vychodzou hodnotou, cize len tak "pre istotu")
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
gambit99
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 11. Júna 2007, 08:05

Re: FrontPage

Príspevok od užívateľa gambit99 » 14. Mája 2009, 15:20

Mazárik:
viď. SS + kritike sa nebránim :)

Peepay:
html 4.01, ale mám tam veci, do ktorých nemám prístup, takže ich nedokážem upraviť. Zabudol som to upresniť, že sa jedná o rozšírenie HTML Validator, ktorý ma upozorní na chyby
" Najjasnejšie svetlo neviditeľné, žiari z našich činov a prehrieva vesmír. "
" Být připraven na válku je nejúčinnější způsob, jak uchovat mír. " George Washington

Zamknuté