nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
jakub
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 2. Februára 2008, 15:34

nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa jakub » 3. Júna 2009, 16:47

ahojte dobri ludkovia ), ako prava bloncka na bratov nick skusam tu zistit aky mam problem z thunderbirdom, lebo mi nema doma kto poradit - pri spusteni thunderbirdu som dnes zistila, ze mi nezobratzuje v prijatych spravach mail odosielatela, tento zistim, len keby som chcela odpovedat na dany mail, ale ak napriklad sa jedna o spam, a chcem odosielatela hodit do filtru musim akoze odpvoedat, tam ho najdem a tak dam do filtru - skratka preco sa mi nezobrazuje v ziadnom maile priamo v texte , sprave odosielatel, kde mam co zle nastavene, alebo zaskrtnute? - a este druhy dotaz, aj napriek tomu, ze mam naistalovany doplnok pre zobrazovanie mailoveho klienta odosielatela sprav, ktore mi chodia tento nevidim, nie je zobrazeny, mozno aj tu niekto z rodiny nieco zmenil, nastavenia,alebo co, vsetko predtym islo ,naraz nie - mozno je to obnovenim cestou mozilla backup po preinstalacii windowsu, aj ked vsetko je ako predtym, len ty odosielatelia sa nezobrazuju a ani nimi pouzivany klient - dakujem dopredu za radu, verim, ze to je len nejaka drobnost v nastaveniach,

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa Gohom » 3. Júna 2009, 17:07

V zozname správ (okienko vpravo) je hore išta, kde je napr. Príjemca, Odosielateľ, Predmet, Dátum atď..... Úplne napravo na nej je taká malá akokeby knižôčka (ikona). Klikni na ňu a uvidíš zoznam údajov, ktoré sa ti budú v tej lište zobrazovať. Zafajkni resp. odfajkni čo potrebuješ. Dúfam, že si myslela toto
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

jakub
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 2. Februára 2008, 15:34

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa jakub » 3. Júna 2009, 17:21

nie toto je oukej, lista prijatych sprav je fajn, zobrazuje co ma, teda ktore su navolene parametre zobrazenia prijatej spravy, ale ked som na niektoru klikla okno dalsie pod tymto zoznamom ukazalo odosielatela, pripadne aj text a uplne dole ako keby v dalsom okne prilohy, plus na tom okne, kde je text, odosielatel,alebo obrazky vpravo ukazovalo klienta, ktorym bola sprava poslana - a teraz zobrazuje v tom okne len text, alebo obrazky, podla typu mailu,ale bez toho od koho mail prisiel a v tom rohu,nie je zobrazeny klient - neviem ci to tu vlozim,ale prikladam screenshot,ako to ukazuje teraz
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa Gohom » 3. Júna 2009, 17:44

ešte v tej lište medzi zoznamom správ a vlastným textom správy je možnosť zvoliť detaily správy. Väčšinou napravo je ikona + (plus). No pri niektorých motívoch vzhľadu sa to neukazuje. Skús použiť motív "default" a prekontroluj si to
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

jakub
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 2. Februára 2008, 15:34

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa jakub » 3. Júna 2009, 17:48

skusala som sa vratit v k povodnej teme, i ked v tej ako mam aktualnu to bolo donedavna bezproblemove , nefunguje to :-( , presne to + som ako prve hladala, ale nic tam nemám vid screenshot

dulius
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 18:35

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa dulius » 3. Júna 2009, 17:53

aha, mam ten isty problem http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?f=5&t=4661
inak nechapem, ze v inych kontach to ide OK a v tomto nie ...
doknca tam mam aj ine google konta a idu v pohode

jakub
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 2. Februára 2008, 15:34

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa jakub » 3. Júna 2009, 17:58

ved vidim :-) , ze sme dvaja na tom rovnako, snad sa dockame riesenia,abo rady :-) a bude take lahke, ze sa chytime za hlavu , aké sme lamicky :-)

dulius
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 18:35

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa dulius » 3. Júna 2009, 18:40

jakub napísal:ved vidim :-) , ze sme dvaja na tom rovnako, snad sa dockame riesenia,abo rady :-) a bude take lahke, ze sa chytime za hlavu , aké sme lamicky :-)
nemyslim, ze to bude lahke ... ak by mi to robilo na vsetkych kontach, potom by to podla mna mohlo byt v nejakej drobnosti, ale takto? no neviem :?

Užívateľov profilový obrázok
Hooonza
profesionál
profesionál
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 8. Mája 2008, 10:33

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa Hooonza » 3. Júna 2009, 20:52

Hooonza - OpenPGP ID: 0x5C314D52
1. Petrův 2,24

jakub
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 2. Februára 2008, 15:34

Re: nevidno odosielatela,ani jeho klienta

Príspevok od užívateľa jakub » 4. Júna 2009, 06:47

supeer len z tej anglictiny nic neviem,nevie mi nikto normalne polopatisticky poradit?????????????????????????

Zamknuté