Firefox mi asi zomrel

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
z41ko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 9. Mája 2011, 18:55

Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa z41ko » 9. Mája 2011, 19:12

Zdravím,
aktualizoval som si firefox na najnovšiu verziu u 4.0.1.Po nainštalovani som odklikol možnosť spustiť firefox,vyskočilo mi okienko - počkajte kým firefox nainštaluje aktualizácie doplnkov.Po niekolkých minútach som toto zrušil,lebo som musel odísť.
Ked som sa vrátil,skúsil som spustiť firefox- a nič.Skontroloval som procesy v správcovi úloh,kde firefox bežal ako proces,ale ani po niekolkých minútach sa firefox neotvoril.Skúšal som teda spustiť ho cez príkazový riadok,aj možnosť spustiť v safe mode a stále nič.Skúsil som aj odinštalovať a znovu nainštalovať firefox,ale nepomohlo to.Nikdy predtým som s aktualizáciou nemal problém a nechcem používať Chrome,lebo vo firefoxe mám rôzne záložky a doplnky,ktoré som dosť využíval.Vedeli by ste mi prosím Vás poradiť nejaký spôsob ako ho spustiť?

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa Mazarik » 10. Mája 2011, 11:11

Restartuje pocitac a skuste to znova.

z41ko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 9. Mája 2011, 18:55

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa z41ko » 10. Mája 2011, 17:20

ďakujem za odpoveď,
reštart bola prvá z vecí čo mi napadla...a skusil som ho po každej reinštalácii,ale bohužial...
nemali by ste ešte prosím Vás nejaké ďalšie rady,napríklad,nepomohlo by mi nainštalovať znovu nejakú staršiu verziu?
a ak,existuje nejaká možnosť zohnať inštalátor staršej verzie?

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa Mazarik » 11. Mája 2011, 09:14

Robi Vam to aj v nudzovom rezime Firefoxu(vo Windows dostupne z menu start; pred spustenim musite zavriet vsetky okna Firefoxu)?
Ak pouzivate Firefox 4, tak pocas spustenia zdrzte klavesu Shift alebo z menu pomoc zvolte spustenie Firefoxu so zakazanymi doplnkami.

z41ko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 9. Mája 2011, 18:55

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa z41ko » 19. Mája 2011, 11:41

ano robí to aj v nudzovom režime,objaví sa sice oznámenie,že firefox je spustený v núdzovom režime,ale nevidim ho:(

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa Mazarik » 20. Mája 2011, 09:32

Preinstalujte Firefox rucne. http://www.mozilla.sk/download/

z41ko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 9. Mája 2011, 18:55

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa z41ko » 26. Mája 2011, 22:37

odinštaloval som pôvodný ff,nainštaloval nový,ako ste mi poradil,ale stále žiadny výsledok.existuje prosím vás ešte nejaká iná možnosť?prepáčte,že Vás obťažujem,ale fakt mi na tom záleží.ďakujem za pochopenie.

johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa johny_sk » 28. Mája 2011, 13:02

skuste este raz odinstalovat cez Revouninstaller aj s precistenim zapisov v registroch potom to pojde...

z41ko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 9. Mája 2011, 18:55

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa z41ko » 2. Júna 2011, 20:03

skúsil som,ale neviem,čo všetko tam vyčistiť,nechcel by som prísť o doplnky a záložky,témy...furt nič..:(

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa Mazarik » 4. Júna 2011, 19:37

Urobte si zalohu pomocou http://www.slunecnice.cz/sw/mozbackup/ a potom odinstalujte Firefox aj s Vasim profilom. Nainstalujte ho a skuste, ci ide spustit este predtym, nez obnovite zalohu. Ak ano, tak obnovte zaloh ua zase to skuste.
http://support.mozilla.com/cs/kb/Spr%C3 ... ofil%C5%AF

z41ko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 9. Mája 2011, 18:55

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa z41ko » 9. Júna 2011, 17:22

ďakujem za odpoveď,čiastočne pomohla a to-urobil som to podla Vašej rady a firefox ide spustiť,ale ked dám obnoviť profily,tak znovu nejde spustiť...skúsil som aj manuálne premiestniť obsah profilov a vynechal som rozšírenia,ale aj tak nejde spustiť.predpokladám,že už sme blízko riešenia,tak Vás poprosím o ďalšiu radu ako ďalej.ďakujem za Vašu trpezlivosť.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox mi asi zomrel

Príspevok od užívateľa Mazarik » 13. Júna 2011, 10:01

Takze aby sme si to zhrnuli. Robi Vam to aj v nudzovom rezime s vypnutymi doplnkami, takze je chyba niekde v instalacii Firefoxu. To moze byt sposobene aj tym, ze mate v operacnom systeme nejaky skodlivy software, ktory prepisuje instalacne subory Firefoxu. Prekontrolujte si teda OS.
Aky mate operacny system?

Napísať odpoveď