Návrhy na vytvorenie rozšírení

Rozšírenia a témy vzhľadu vyvíjané komunitou okolo Mozilla.sk
SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 9. Mája 2006, 01:33

Takže takto...
All-In-One Sidebar
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 10. Mája 2006, 12:45

SlovakSoft napísal:Takže takto...
All-In-One Sidebar
diki.. super.. hned to aj idem nahodit... :D

// som to skusal a nejak mi tam nesli dat okazy... ale aj tamk ma henvalo, ze mi v tom otvaralo vsetky mozne okna...
nie je nejaka lista len ta to jedine - len na odkazy???

PeePay

TV program

Príspevok od užívateľa PeePay » 11. Novembra 2006, 13:04

Inak privítal by som rozšírenie na tv program minimálne aspoň Markízy, Jednotky, Dvojky a JOJky. Dobrý zdroj údajov: http://www.markiza.sk/tv_program/

Netro

Close button pre taby do FF2 tak ako bol vo FF1.5

Príspevok od užívateľa Netro » 17. Novembra 2006, 16:00

Hladal som na slovesnkych strankach Mozilly take rozsirenie, ktore by pridalo "x" button pre taby (zalozky) do praveho horneho rohu okna, tak ako to bolo v predoslej verzii Firefoxu, ale nic som nenasiel. Preto navrhujem spravit taketo rozsirenie... Hrozne som si na to zvykol a teraz ked je "x" button na kazdom tabe samostatne musim sa triafat (alebo vyuzit klavesovu skratku).
Dakujem.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Novembra 2006, 16:16

Na to netreba rozšírenie.
Konfigurácia tlačidla na zatvorenie:
Do panela s adresou zadajte about:config, potvďte Enter, na stránke konfigurácie vyhľadajte reťazec browser.tabs.closeButtons a upravte jeho hodnotu:
0 – tlačidlo je na aktívnej karte
1 – tlačidlo je na všetkých kartách
2 – tlačidlo nie je nikde
3 – tlačidlo je napravo ako v starej verzii

Taby voláme karty, záložky sú bookmarks. Karty sa dajú zatvárať aj stredným tlačidlom myši (kolieskom). Alebo rôzne nastavenia pomocou rozšírenia Tab Mix Plus.
admin SME.sk

Anton

Príspevok od užívateľa Anton » 12. Januára 2007, 20:24

určite by sm uvítal rozšírenie týkajúce sa hlasového ovladania mozilly alebo aspoň aby to vedelo čítať.

codik
Slovak Extensions Developer
Slovak Extensions Developer
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 2. Decembra 2005, 18:05
Bydlisko: Malacky, Slovenská republika
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa codik » 16. Januára 2007, 17:53

Rozsirenia na predcitanie textu existuju, ale vyuzivaju externe programy. Ak su vsak tieto externe programy spustene, dokazu predcitat akykolvek text na obrazovke aj bez rozsireni a dokonca sa s nimi da ovladat aj uzivatelske rozhranie. Nevyhodou tychto programov je, ze su urcene predovsetkym anglickym uzivatelom, slovenske slova su tak casto nezrozumitelne.

Pytali Ste sa na rozsirenie, tak Vam dam adresu. Upozornujem vsak, ze potrebuje externy program na svoju cinnost.

Speak It
Marek Hám
Firefox/16.0.2 @ Windows 7

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 17. Januára 2007, 21:15

Príspevky o Kurzovom lístku boli presunuté do vlastnej témy :arrow:

http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?t=1826
:ilovefirefox:

trion
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 15:34

Rozsirenie "Sport"

Príspevok od užívateľa trion » 16. Septembra 2007, 18:29

Ze vraj by sa dalo nieco take dat spravit. Vytvorit rozsirenie podobne FootieFoxu a jemu podobne. Ide mi o to aby som nemusel prehladavat stranky zamerane na sportove stavkovanie, statistiku, popripade aj kurzy, aby som mal vsetko priehladne a rychlo.
Napr. Futbal, hokej, NBA, NHL atd. kedy budu hrat zapas, ako hrali, kto hral (hraci) statistika apod. :?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Novembra 2007, 12:34

Po čase pripomínam, že by bol asi záujem o niečo podobné ako FootieFox (už podporuje aj slovenské súťaže), ale k našej hokejovej lige. Alebo niečo na výsledky ešte aj z ďalších športov. To by už asi bolo náročné. Ale chýba to tu, máme už TV Program, kurzový lístok, MHD - tak ešte hádam ten šport.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 2. Decembra 2007, 16:06

Mal by som navrh na take rozsirenie :), ze klavesnica na obrazovke...nieco ako je vo windowse.

a chcel by som sa spytat v com je mozne si urobit vlastne rozsirenie - teda prostredie a jazyk v ktorom sa to programuje.

dik
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 2. Decembra 2007, 16:18

Treba popozerať na stránkach Mozilla Developer Center, čiastočne to je aj v češtine.
admin SME.sk

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Re:

Príspevok od užívateľa deb00t » 7. Augusta 2008, 14:23

SlovakSoft napísal:Po čase pripomínam, že by bol asi záujem o niečo podobné ako FootieFox (už podporuje aj slovenské súťaže), ale k našej hokejovej lige. Alebo niečo na výsledky ešte aj z ďalších športov. To by už asi bolo náročné. Ale chýba to tu, máme už TV Program, kurzový lístok, MHD - tak ešte hádam ten šport.
Problematické sú vždy informácie. Ak mi niekto vie dať info, odkiaľ sa dajú zobrať relevantné výsledky, tak by sa možno dalo niečo spraviť.

chippy
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 8. Septembra 2012, 08:16

IM Notiffier

Príspevok od užívateľa chippy » 21. Septembra 2012, 10:24

Čaute. Thunderbird 15 neupozorňuje na príspevok v konverzáciách inak ako pípnutím. Rád by som, ak by sa nová odpoveď zobrazila v rohu obrazovky, ako to robilo napr. ICQ či iné instant messengery. Toto oznámenie (hlavne o novozačatej konverzácii) by nemalo zmiznúť, nech si ho všimnem, aj keď som si musel od PC odskočiť. (Zrejme by stačila aj Tray Ikona, podobne ako pri novom maily.)

Dodatočne by bolo pekné tieto upozornenia odopnúť v samostatnom okne a priamo v nich komunikovať, mať možnosť "vždy navrchu" a pod. Stačilo by mi, niečo ako chat vo FB, ktorý by vyskočil vpravo na obrazovke, pričom konverzácie by sa zobrazovali nad sebou a jedine aktívna by bola rozrolovaná, ostatné by mali hlavičky s menom a upozornením na odpoveď, respektíve by si užívateľ nastavil max. výšku konverzácií (kvôli rozlíšeniu displeja a možným gadgetom, zvyčajne umiestneným vpravo hore) a najviac miesta by samozrejme dostala aktuálna konverzácia, pričom ostatné by zobrazovali len časť odpovede v zúženom priestore, kým na ne nekliknete...

:DD možno chcem veľa :D ale som idealista :D ...samozrejme akákoľvek pomoc je pomoc a aj oznámenia a Tray ikona sú vrelo výtané :))

Zamknuté