Panel so zalozkami

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Magda

Panel so zalozkami

Príspevok od užívateľa Magda » 22. Októbra 2006, 20:08

Stava sa mi to, ze neviem odstranit panel so zalozkami, mam ho oznaceny, odznacim ho, zmizne a po restarte, ci novom pripojeni je tam znova, pritom aj v javascript- pokrocile mam oznacene skryt priecinok panela zaloziek, jednoducho chcem mat vacsiu plochu na prezeranie a aby bola nastavena vzdy ked firefox zapnem :oops:

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 22. Októbra 2006, 21:02

Skuste pravym mysitkom kliknut kdekolvek mimo webovej stranky do aplikace a vybrat "vlastne". zobrazi sa Vam okno, z ktoreho a do ktoreho mozete pretahovat podla uvazenia jednotlive prvky menu. Pokial toto nepomoze, skuste zmazat zo svojho profilu subor localstore.rdf. Pokial ani to nepomoze, skuste, ci sa toto deje aj v nudzovom rezime, ktory spustite z menu "Start"(pozor musi byt firefox vypnuty, radsej sa o tom presvedcte v spustenych procesoch). skuste si prejst http://www.mozilla.sk/firefox/firefox-5 ... tazku-ako/ kde najdete okrem ineho aj ako spustit nudzovy rezim.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 22. Októbra 2006, 21:56

Vyzerá to, že si Firefox nepamätá nastavenie okna. Ako už povedal Mazarik – odporúčam rovno to odstránenie súboru localstore.rdf.
Magda to možno nebude vedieť nájsť, tak úplne podrobne:
- zatvoriť Firefox
- prejsť na disku do priečinka C:\Documents and Settings\pouzivatel\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\nazovprofilu\
(platí pre Windows XP, musí byť povolené zobrazenie skrytých a systémových súborov)
- odstrániť súbor localstore.rdf
- spustiť Firefox a nastaviť požadované rozloženie okna
Teraz už si to bude pamätať.
admin SME.sk

Magda

dakujem

Príspevok od užívateľa Magda » 22. Októbra 2006, 22:36

Dakujem Vam :D Uz je to v poriadku :) Odstranila som localstore.rdf a nastavila panel, uz si to pamata a ide to o.k. Dakujem :D

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 25. Januára 2007, 05:51

chcem sa spytat da sa nastavit aby sa mi zalozky otvarali na novych kartach?

codik
Slovak Extensions Developer
Slovak Extensions Developer
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 2. Decembra 2005, 18:05
Bydlisko: Malacky, Slovenská republika
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa codik » 25. Januára 2007, 06:21

Zalozka sa otvori na novej karte po kliknuti strednym tlacidlom mysi. Ak chcete otvarat zalozky na novej karte aj kliknutim na lave tlacidlo, pouzite rozsirenie TabMixPlus.

Osobne vsak zastavam nazor, ze instalovat rozsirenie kvoli funkcii, ktoru ma vlastne Firefox standardne, len pod inym prikazom je zbytocne.
Marek Hám
Firefox/16.0.2 @ Windows 7

vevus_
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19. Októbra 2018, 10:27

Re: Panel so zalozkami

Príspevok od užívateľa vevus_ » 19. Októbra 2018, 10:32

Ja mám zase opačný problém. Zmizol mi panel so záložkami a nejde mi ho nijako obnoviť. Aj keď je zakliknutý vôbec sa nezobrazuje, už neviem čo mám robiť. Poraďte prosím.

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: Panel so zalozkami

Príspevok od užívateľa Ansambl » 19. Októbra 2018, 10:45

CTRL+SHIFT+B funguje? - zobrazia sa záložky?

Napísať odpoveď