Sťahovanie flash videa

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Užívateľov profilový obrázok
headshrinker
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 6. Júla 2006, 13:19
Bydlisko: Trenčín

Sťahovanie flash videa

Príspevok od užívateľa headshrinker » 21. Septembra 2006, 01:39

Zdravím,

chcel by som sa spýtať, či náhodou niekto nepozná dobré rozšírenie na sťahovaie flash videí z netu, niečo ako FlashHunter pre IE. Skúšal som aj Download Embedded, ten však stiahne len flash objekt, ale nie konkrétne video. Príp. rozšírenie, ktoré by ukázalo skutočnú URL, kde sa video nachádza, a to by som si potom mohol dať do download managera a stiahnúť. Jo, a VideoDownloader tiež používam, ale na niektoré flash videá je prikrátky. :?
Všetky dostupné rozšírenia na sťahovanie z netu nechcem skúšať, už teraz ich mám povolených celkovo zhruba 25 rôznych extensions, a na rýchlosti FF je to dosť poznať :(

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 21. Septembra 2006, 08:11

Okrem VideoDownloadera, ktorý už máte, tu je ešte Amazing Media Browser. V najhoršom prípade pomôže CacheViewer. Je pár stránok, kde naozaj neurobíte nič iné, len ručne prehľadáte vyrovnávaciu pamäť a súbor nájdete. Koľkokrát to je dokonca lepšie robiť v IE, lebo v jeho cache sa dá lepšie hľadať.
Na skúšanie rozšírení si predsa môžete vytvoriť nový profil.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
headshrinker
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 6. Júla 2006, 13:19
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa headshrinker » 21. Septembra 2006, 10:38

Ďakujem za odpoveď.
Amazing Media Browser si s tým nevedel dať rady, stále hádzal zlé odkazy a nedokázal som to správne URL z nich nijako dostať. Nakoniec sa dobrou voľbou ukázal CacheViewer.

Užívateľov profilový obrázok
headshrinker
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 6. Júla 2006, 13:19
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa headshrinker » 21. Septembra 2006, 16:44

Nemá ešte niekto dobrý typ na nejaké iné rozlíšenie na sťahovanie videa z flashu? Prehľadávanie cache je síce účinné, ale nie príliš efektívne. Stačilo by niečo na lokalizovanie, odkiaľ to video je ťahané na stránku a odkaz by sa dal potom do download managera.

Užívateľov profilový obrázok
headshrinker
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 6. Júla 2006, 13:19
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa headshrinker » 5. Novembra 2006, 20:46

Zdravím,

len tak pre zaujímavosť, ak by to niekedy niekoho zaujímalo alebo niečo podobné potreboval. Síce to nie je rozšírenie pre Fx, ale celkom dobre funguje s každým download managerom, presne to, čo som hľadal, je program URL Snooper 2. :wink:

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 5. Novembra 2006, 20:52

Tak to ešte pridám tip na softvér VDownloader, Tento program stiahne video (napr. z YouTube) vo formáte FLV a čo je na ňom najlepšie – hneď ho aj skonvertuje do formátu AVI alebo MPG.
admin SME.sk

Anonym

Stahovanie flash videi konkretne happy tree friends

Príspevok od užívateľa Anonym » 9. Decembra 2006, 11:58

Chcem sa spytat ci sa da stiahnut z http://www.happytreeefriends.com flash video hociktorej epizody? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

:arrow:
Za odpoved



Dakujem

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 9. Decembra 2006, 12:09

Neviem, na čo konkrétne sa vlastne pýtate, keď je to link na stránku, na ktorej nie je žiadny flash, len linky na ďalšie stránky. A na každej z nich to je inak, sú tam aj Windows Media. Takto vaša otázka vyzerá ako reklama. Ak je to tak, príspevok budem musieť odstrániť.
admin SME.sk

Anonym

odpoved

Príspevok od užívateľa Anonym » 9. Decembra 2006, 15:03

konkretne sa pytam ako mam stiahnut lubovolnu epizodu lebo ju potrebujem prerobit do formatu 3gp. a reklama to nieje

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 9. Decembra 2006, 16:06

Odkázali ste na adresu http://www.happytreeefriends.com/ a tam nevidím žiadny flash ani video. Sú tam len linky na rôzne webové stránky. Takže ako máme poradiť?
admin SME.sk

Anonym

odpoved

Príspevok od užívateľa Anonym » 9. Decembra 2006, 18:57

do psej ... je to http://www.happytreefriends.com/
ospravedlnujem sa :oops:

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 9. Decembra 2006, 21:53

Tak bohužiaľ sa mi to nepodarilo úplne. Najlepšie na to bolo použiť rozšírenie CacheViewer. Nainštalovať rozšírenie, reštartovať Firefox, prejsť na nejakú epizódu. Po načítaní flash videa vo Firefoxe ponuka CacheViewer, usporiadať položky cache podľa veľkosti a hneď vidno ten súbor .SWF. Dá sa tam buď uložiť alebo skopírovať jeho adresa do download manažéra a stiahnuť. To sa mi podarilo. Ale hoci mám stiahnutý súbor napr. htf_remains.swf s veľkosťou 4 MB, z disku mi to nechcel prehrať ani jeden z prehrávačov SWF, čo tu mám.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
headshrinker
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 6. Júla 2006, 13:19
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa headshrinker » 10. Decembra 2006, 14:57

Mne to ide práve tým programčekom URL Snooper, ako som už o nom písal. Pusti si ho, daj "open in browser", otvor si vo Fx požadované video. URL Snooper by ti mal zobraziť URL linky, daj kopírovať do nejakého download managera (IMHO najlepší je Net Transport) - copy selected URL(s) to clipboard (strip all strings) a sťahuješ. napr. tu je link ne jedno video:
http://mondo.happytreefriends.com/watch ... dunce1.flv
A potom to prehráš napr. vo FLV Playeri.

devotional94
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31. Augusta 2008, 00:36

Re: Sťahovanie flash videa

Príspevok od užívateľa devotional94 » 31. Augusta 2008, 00:44

Chcem poprosit o pomoc tunajsich odbornikov na stahovanie videi , ci by niekto nevedel pomoct stiahnut video z tejto adresy ,nie som az tak PC zdatny a tak radsej poprosim o pomoc odbornikov , dakujem.
http://www.livevideo.com/media/playvide ... 71EB7365EE

archeo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 19. Júna 2008, 22:56

Re: Sťahovanie flash videa

Príspevok od užívateľa archeo » 31. Augusta 2008, 10:10

Nainstaluj si doplnok CacheViewer, prehraj si vo firefoxe video ktore chces stiahnut, spusti CachViewer a daj ulozit video, ulozi sa vo formate .flv

Napísať odpoveď