Thunderbird zamrzne-pomôže len reštart PC Windows 11

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
lacream
návštevník
návštevník
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 13. Mája 2008, 16:21

Thunderbird zamrzne-pomôže len reštart PC Windows 11

Príspevok od užívateľa lacream » 8. Novembra 2021, 12:38

:?: Dobrý deň. Mám aktuálny Thunderbird 91.3.0 a Windows 11 x64 Home, Notebook HP ProBook 450 G8. Thunderbird funguje normálne, až kým neotvorím nastavenia - vtedy poriadne stúpne výkon procesora, napíše,že Thunderbird nereaguje a nepomôže niekedy ani v správcovi úloh zastaviť proces aplikácie Thunderbird, musím pristúpiť až k reštartu notebooku. Nemám nainštalované žiadne doplnky a rozšírenia. Thunderbird som 3x kompletne odinštaloval a nainštaloval a stále tento problém pretrváva. Emailové účty sa dajú pekne nastaviť, pošta sa sťahuje a odosiela ako má, no po vstupe do Nástroje - Nastavenia to všetko zamrzne.- Windows 11,mám nainštalovaný oficiálnou cestou s ponukou v aktualizáciach na prechod k Windows 11 a splnených všetkých požiadavkách na prechod. Prosím vás o akúkoľvek radu a pomoc. Ďakujem veľmi pekne.

Užívateľov profilový obrázok
lacream
návštevník
návštevník
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 13. Mája 2008, 16:21

Re: Thunderbird zamrzne-pomôže len reštart PC Windows 11

Príspevok od užívateľa lacream » 9. Novembra 2021, 12:13

Toto som už skúšal a nepomohlo to. No problém som vyriešil, predsa som tam mal doinštalované rozšírenie SK lang pack, ktoré keď som odstránil, Thunderbird začal pracovať perfektne, bez akýchkoľvek problémov. Netušil som, že rozšírenie na kontrolu pravopisu spôsobí takýto problém. Ďakujem za radu.

Napísať odpoveď